Завтра інспектори чергуватимуть біля сміттєвих майданчиків та штрафуватимуть тих, хто захаращує Черкаси

Dzvin.media

Очільник Управлінні інспектування Станіслав Коломієць Провів нараду з спеціалістами Управління по питанню вивезення великогабаритного сміття та ремонтних відходів. “Нагадую, що на засіданні виконавчого комітету від 06.12.2021 прийнято рішення № 1430 «Про односторонню відмову від договору на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території міста Черкаси».

Цим рішенням повторно розірвано договір на вивезення великогабаритних та ремонтних відходів з ТОВ «Управлінська компанія Нова Якість» Благоустрій» з місць затверджених попередніми рішеннями виконавчого комітету. Відтепер складування ремонтних, великогабаритних та інших відходів біля контейнерних майданчиків заборонено.

Від завтра спеціалісти управління інспектування проводитимуть чергування, а на осіб, які складуватимуть сміття у невідведених для того місцях складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення. Відповідальність за дані порушення передбачено ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та тягне за собою накладення штрафу від 340 грн до 1700 грн.” – зазначив чиновник.