У Черкаському кардіоцентрі збудують новий корпус серцево-судинної хірургії

Про все (Черкаси)

10 січня у Черкаському обласному кардіологічному центрі презентували проєкт нового корпусу серцево-судинної хірургії. Реалізувати проєкт планують уже до кінця 2023 року. Загальна вартість проєкту - близько 900 млн грн.

У новому корпусі розташують нове приймальне відділення, надсучасний діагностичний центр, операційний блок, реанімацію, а також гелікоптерний майданчик, що дозволить запровадити на Черкащині єдиний аеромедичний простір.

Новий корпус дасть можливість надавати якісні медичні послуги жителям Черкаської, а також сусідніх областей. Зокрема, втричі збільшити кількість операцій на серці, що проводять у кардіоцентрі, а також відкрити нові напрями роботи, зокрема, можливість лікування інсультів.

Щороку кардіоцентр надає амбулаторно-поліклінічну допомогу близько 22,5 тисячам пацієнтів, а також лікує близько 4,5 тис. пацієнтів стаціонарно. Минулоріч у медичному закладі провели більше 1,5 тис. кардіохірургічних втручань.

“Зараз у нас є три операційні, з них дві - для надання допомоги під час інфарктів, проведення електрофізіологічних досліджень та проведення абляцій. І лише одна - для операцій на відкритому серці. Їх має бути мінімум три - це дозволить робити щодня дві планові операції і одну - ургентну, щоб надавати допомогу при екстрених патологіях”, - говорить завідувач кардіохірургічного відділення Олег Журба.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного кардіоцентру