У міській філії “Черкасиобленерго” завершили планову розчистку повітряних ліній

Dzvin.media

Спеціалісти Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» повністю завершили розчистку лінії електропередачі згідно плану на 2021 рік. Завершальний етап розчистки електромереж бригада дільниці повітряних ліній проводить по вулиці Дахнівській у м. Черкаси. – Нині ми виконуємо розчистку повітряної лінії 0,4 кВ від ТП 703 лінія “Місто” по вулиці Дахнівській. Бригада у складі двох електромонтерів, водія автовишки і майстра проводить обрізку гілок в межах охоронної зони,- розповів майстер дільниці повітряних ліній Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Стрельніков.- Дуже важливо ретельно все розчистити, щоб в подальшому при поривах вітру чи налипанні мокрого снігу на деревах не було падіння гілля на проводи, оскільки все це призводить до того, що рвуться лінії. Тому роботи виконуємо якісно, щоб забезпечити безперебійне електропостачання.

За словами головного інженера Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктора Антонюка такі роботи проводяться протягом року не залежно від погодних умов згідно складених планів-графіків.

– Зараз ми перебуваємо на крайньому фідері по розчистці за 2021 рік, цією розчисткою повітряної лінії ми завершуємо 2021 рік згідно плану. На наступний 2022 рік плани вже складені і затверджені. У наступному році ми також будемо проводити цю розчистку для надійної та безпечної експлуатації повітряної лінії електропередачі,- відзначив Віктор Антонюк.- За 2021 рік згідно планових завдань було розчищено вісім кілометрів триста метрів повітряної лінії 10 кВ та сто сорок чотири кілометри п’ятсот дев’яносто метрів повітряної лінії 0,4 кВ. По повітряній лінії 10 кВ навіть було перевиконання плану за 2021 рік.

Також він додав, що Черкаська міська філія входить в новий рік згідно нових планів. Все – задля безперебійного та надійного розподілу електроенергії споживачам Черкащини.