Як отримати по 100 тисяч допомоги учасникам Революції Гідності та АТО/ООС у Черкасах

Про все (Черкаси)

9 грудня 2021 року рішенням Черкаської міської ради затверджено Порядок надання одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань захисникам державного суверенітету та незалежності України і членам їх сімей – жителям Черкас у розмірі 100 тисяч гривень.

Окрім учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, осіб, визнаних бійцями-добровольцями та членів сімей померлих (загиблих) учасників АТО/ООС, тепер на виплату цієї допомоги мають право постраждалі учасники Революції Гідності та члени сімей осіб, які загинули внаслідок участі у Революції Гідності.

Для подання заяви вказані особи сумарно мають відповідати таким вимогам:

- місце реєстрації проживання зареєстровано у м. Черкаси станом на 09.10.2019 та на дату звернення про надання матеріальної допомоги;

- сумарний строк перебування учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил безпосередньо у районах та у період проведення антитерористичної операції та/або безпосередньо у районах та у період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях становить не менше 45 днів.

Зазначений 45-денний строк не береться до уваги при розгляді заяв осіб з інвалідністю внаслідок війни, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;

- на дату звернення за матеріальною допомогою та на дату розгляду заяви комісією не отримали безоплатно земельну ділянку із земель державної або комунальної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки).

Прийом громадян з цього питання здійснюється за адресою: бульвар Шевченка 307, громадська приймальня департаменту, робоче місце № 5. Телефони для попереднього запису та консультацій 37 63 41, 0932965458, 0675095026.

За інформацією пресслужби департаменту соціальної політики Черкаської міськради