На Черкащині відкликають депутата президентської партії

Прочерк

У Сагунівській територіальній громаді, що в Черкаському районі, розпочалася процедура з відкликання місцевого депутата Володимира Лакутіна. Відкликання місцевого депутата ініціювала громада округу, від якого був обраний народний обранець. Постанову Сагунівської територіальної виборчої комісії оприлюднив на своїй сторінці в мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/vmakeev1/posts/4870561169654463)адвокат Валерій Макеєв, пише «Вікка (https://www.vikka.ua/novini/na-cherkashhini-vidklikayut-deputata-proprezidentskoyi-partiyi/?fbclid=IwAR3j9dCszuPR_cysidKq1ubEziuWtWE6wmmp6Pb772BS0eLwB4DKUPJJ5XM)».

Процедуру відкликання громада розпочала ще у грудні минулого року. Ініціативна група провела збори і зібрала 65 підписів щодо відкликання Володимира Лакутіна. У той же час за депутата у 2020 році по округу № 6 проголосувало 42 виборці.

Сагунівська сільська територіальна виборча комісія, перевіривши підписи, звернулася до партії, яка висувала депутата Лакутіна. Це – парія «Слуга Народу». Остаточне рішення має прийняти керівництво партії. Якщо «Слуги» підтримають процедуру відкликання, то депутат буде замінений на наступного за списком. Якщо ж відмовлять, то Лакутін продовжить виконувати свої депутатські обов’язки.

На Черкащини це поки що перший випадок відкликання депутат за народною ініціативою після місцевих виборів у 2020 році.