На Черкащині реконструюють медичних закладів на понад 3 млрд грн

18000.com.ua

У 2022-ому році на Черкащині планують реконструювати та оновити обладнання в низці медичних закладів області. Загалом на це буде витрачено понад 3 млрд грн.

Про це під час пресконференції розповів голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Зокрема, цьогоріч продовжать реконструкцію Черкаської обласної лікарні. У закладі вже почали роботи ще минулого року.

– За програмою #ВеликеБудівництво передбачається реконструкція всіх корпусів лікарні. Ми також плануємо побудувати гуртожиток, який може використовуватися як для лікарів, яких зараз не вистачає й які зможуть приїхати з інших районів, так і для жителів області, які приїжджають із району, – говорить Олександр Скічко.

Також зміни чекають і на Обласний центр екстреної медичної допомоги.

– Ми закупили й оновили автопарк центру, наступний наш пункт – будівництво. Цей об’єкт також стане об’єктом #ВеликогоБудівництва, – зазначив Скічко.

Третій проєкт, реконструкцію якого буде розпочато цього року – це Черкаська дитяча обласна лікарня.

– Хоч лікарня й була збудована відносно нещодавно, однак не було забезпечено комплексність цього проєкту. Не вистачає діагностичного відділення з боксованими палатами, дитячого екстреного відділення. Також обладнання, яке було колись закуплене, на сьогодні не відповідає вже своїм вимогам, – зазначив Скічко.

Крім цього, в 2022-ому планується будівництва бункера для лінійних прискорювачів в Черкаському обласному онкодиспансері та купівля відповідного обладнання.

– Скоріш за все, воно буде придбане шляхом лізингу як одного з найбільш простих та зрозумілих способів. Але остаточно це має вирішити обласна рада, – розповів голова ОДА.

Також цьогоріч розпочнеться реконструкція й Черкаського обласного кардіологічного центру. Детальніше про це читайте тут.

– Загалом це проєкти, вартістю більше, ніж 3 млрд грн. Основна частина цих коштів – це дороговартісне обладнання. Усі ці медичні заклади, окрім онкологічного диспансеру, стануть об’єктами програми #ВеликеБудівництво, – підсумував Олександр Скічко. Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.