У Черкасах провели доброчинний комедійний вечір на підтримку ЗСУ

UA: Cуспільне мовлення

12 травня в Черкасах відбувся імпровізаційний комедійний вечір. Його провів перший гумористичний продакшн Черкас "4 CHE Production". Коміки відволікали людей від війни і збирати кошти для української армії. Про це Суспільному розповіла співзасновниця проєкту Анна Іщенко.

Охочі зарядитися позитивом і відволіктися від щоденних новин зібралися в одному з міських укриттів, яке з початку повномасштабної війни стало артмайданчиком Черкас.

Дійство відбувалося в напівтемряві, частково під час повітряної тривоги.

В цьому укритті музиканти час від часу проводять квартирники, а театрали показують вистави для містян і переселенців. І ті, й інші допомагають людям оговтатися від стресу і водночас прагнуть зібрати кошти на потреби Збройних Сил України.

"Жартів у нашої команди багато, а незакритих термінових потреб у військовослужбовців — ще більше. Тому ми вирішили, що будемо разом допомагати. Це не вперше ми підтримали Збройні Сили України, і на їх потреби вже зібрали більш як десять тисяч гривень", — розповіла співзасновниця проєкту "4 CHE Production", черкаська стендаперка Анна Іщенко.

Співзасновник проєкту, черкаський стендапер Арсен Мінько сказав, що черкащани охоче відгукуються на заклик допомогти військовослужбовцям.

"Ми від початку повномасштабного вторгнення провели благодійний стрім і стендап в укритті. На нього прийшли 90 глядачів, і це найбільший зал, який ми збирали за той рік, скільки існуємо. Я радий, що займаюся тим, що мені подобається, і цим підіймаю настрій черкащанам та допомагаю ЗСУ", — прокоментував Арсен.

Один із засновників проєкту Віктор Кабак пояснив, що їхня команда з перших днів активно допомагає військовослужбовцям і волонтерам та бере участь у громадських ініціативах.

"Всі наші коміки та ми як організатори з першого дня допомагаємо країні. Кілька наших коміків нині служать в лавах Збройних Сил України, хтось веде боротьбу на інформаційному фронті, хтось — волонтерить. І донині ми не зупиняємося та допомагаємо, збираємо кошти, "гуманітарку", передаємо її", — розповів черкащанин.

Він сказав, що учасники їхньої команди вірять у перемогу України.

Програма складалася з різних імпровізацій. Коміки імпровізували виключно своєю командою, моделюючи різні ситуації і діалоги.

А також до участі запрошували глядачів.

Гості комедійного вечора залишали доброчинні внески на потреби ЗСУ. У скриньку охочі кидали посильні для них суми або переказували кошти на рахунок.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

25 пісень із 24 областей і Криму: в Черкасах відбувся "Квартирник в укритті" на підтримку армії Допомога під час війни: в Черкасах безоплатно роздавали хліб містянам Просять книжки українською: у Черкасах збирають книги для переселенців Казкотерапія: в Черкасах для дітей-переселенців проводять творчі заняття Хочуть піснею підтримати ЗСУ: в черкаському виші створили вокальну студію