«Путін – негідник»: чернігівці про протести в Казахстані (Відео)

ЧEline

Казахстан запалав. Ненадовго, але чергову пострадянську країну охопили бунти. Приблизно дві сотні загиблих, тисячі заарештованих і – як наслідок – введення військ Росії та дружніх із нею держав, офіційно миротворців, до Казахстану для придушення мітингів. Схожа ситуація – «влада проти народу» – двічі спостерігалася в Україні, тож ЧЕline поцікавився, чи стежать чернігівці за таким ж подіями в інших державах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівці розповіли, що думають про події в Казахстані

Чернігівці відповідали на запитання: «Що ви знаєте про ситуацію з протестами в Казахстані?»

«Ну, як наша революція, так і там революція. 5 днів повідбувалася, а потім Росія, Білорусь туди війська ввели і зараз уже зупинилося». «Усе почалося через підвищення ціни на газ. – Чи підтримуєте ці заворушення? – Підтримую. Тому що народу важко жити, хоча в них газ у перерахунку на наші гроші коштує 7 гривень». «Про Казахстан і про події там не чув. Знаю, що там є якісь протести, але я не чув про них». «Революція. Типу нашого Майдану. – А причини? – Незадоволені підняттям ціни на газ. – Чим закінчилося? – Розігнали, ввели війська?» «Було, щоб демократія була, як у нас. – То вдалося їм? – Нічого не вдалося. Там же Росія». «Не чула. – Що там протести? – Ні, ні». «Революцію зробили. – Правильно, що зробили? – Правильно. Вони не задоволені своєю владою». «Спроба національного, соціального вибуху, що був спричинений багатьма факторами – як економічними, так і соціальними. Причина – незмінюваність влади і формування авторитарної держави».

«Відбувається там таємний переворот». «Погана ситуація, тому що Росія туди втрутилася. І ще не зрозуміло, чим усе закінчиться. Найгірше це – жертви. І Путін – це, звісно, негідник». Журналіст – Олег Дешура

Оператор – Михайло Пронін

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv