Україна послабила карантин і змінила правила в'їзду

2 червня Кабінет міністрів підписав постанову, якою спростив умови в’їзду в Україну.

Відомо, що тепер українці та іноземці можуть перетнути кордон також на підставі негативного експрес-тесту на антиген, зробленого не більше ніж за 72 години до в’їзду, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Крім того, уряд дозволив проведення масових заходів на відкритому повітрі, за умови, що на одного учасника буде припадати не менше 4 кв. метрів. При цьому закриті приміщення повинні бути заповнені не більше ніж на дві третини.

Слід зазначити, що дані обмеження можна не застосовувати, якщо всі учасники і організатори заходу мають негативний ПЛР-тест або експрес-тест на антиген, проведені не більше ніж за 72 години до заходу, або документ, що підтверджує повний курс вакцинації.

Кінотеатри тепер зможуть заповнюватися глядачами на дві третини, а не на 50%, як раніше. Дискотеки та інші нічні заклади зможуть знову працювати, в тому числі з проведенням святкових установ і банкетів.

У нічний час також можуть працювати ресторани та інші заклади громадського харчування.

Нагадаємо, що в Ізраїлі уряд офіційно знімає всі карантинні обмеження, раніше прийняті через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я держави.

Раніше повідомлялося, що Національний банк повідомляє, що на тлі пом’якшення карантину бізнес поліпшив в травні оцінки економічного стану власних підприємств, а також перспектив діяльності.