Шмигаль пояснив, як уникнути жорсткого локдауну

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, для того, щоб уникнути жорсткого локдауну в Україні мешканцям потрібно вакцинуватися від коронавірусу. Шмигаль застеріг, що локдаун вплине на економіку країни.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у вівторок, 14 вересня, на пресконференції заявив, що перед урядом стоять два завдання: врятувати людей та не дати впасти економіці. Це можна зробити в першу чергу активною вакцинацією. "Чи потрібен нам локдаун? Якщо всі прищеплюються і свідомо і відповідально до цього підходять – не потрібен. Чи вплине локдаун на економіку – вплине", – сказав Шмигаль.

Шмигаль також заявив, що зміни до «карантинної» постанови не посилюють обмеження, а деякою мірою їх навіть послаблюють. Нині держава дала змогу всім громадянам вакцинуватися. Тож уряд дозволяє роботу закладів у жовтій або червоній зоні, за умови, що колектив і відвідувачі матимуть ковід-сертифікати.

Раніше Віктор Ляшко пояснив, як працюватиме приватний бізнес під час суворих карантинних обмежень. ASPI news раніше повідомляло, що у МОЗ анонсували запровадження нового локдауну восени 2021 року.