В Ізраїлі від COVID-19 помер один з лідерів антивакцинаторського руху в країні

Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Чоловік помер 13 вересня в медичному центрі Wolfson в Холоні.

Шауляй закликав своїх фоловерів у соціальних мережах не робити щеплення: «Епідемії немає — вакцина непотрібна і небезпечна».

Чоловік викладав відео з лікарні. На одному з них сказав: «Я підключений до кисневого апарату, без якого я задихаюся. Якщо я зніму його і пройду три метри — я втрачу свідомість. Я сильно кашляю і відчуваю сильну задуху». Шауляй також заявляв, що його намагалася отруїти поліція Єрусалиму. Правоохоронці арештовували його під час одного з протестів.

«Весь тиждень я боровся як ні в чому не бувало, але сьогодні я більше не міг дихати і пішов в лікарню, а звідти мене евакуювали в медичний центр Wolfson. Якщо зі мною щось трапиться — знайте, що це замах», — заявив Шауляй.

Не всі хочуть щеплюватися

Хоча Ізраїль швидко розпочав і успішно реалізував кампанію з вакцинації проти коронавірусу на початку року, наразі з дев'яти мільйонів населення все ще є близько мільйона людей, які мають право на щеплення, але відмовилися від неї.

Кількість випадків захворювання в країні зростає з кінця липня.

Нагадаємо, наприкінці серпня у штаті Флорида у США через ускладнення від COVID-19 помер колишній офіцер ЦРУ Роберт Девід Стіл. Він підтримував теорії змов та вважав себе першим, хто назвав коронавірус обманом.