Школи Івано-Франківщини, у яких вакцинувалися менше 80% освітян, закриють на карантин

На Івано-Франківщині навчальні заклади, у яких вакцинувалися менше 80% освітян, закриють на карантин. Про це повідомила голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук.

За її словами, дистанційного навчання у цих закладах не буде.

"Я спілкувалася з тими, хто відстає по вакцинації. Кожен керівник громади особисто обіцяв, що буде працювати. В нас є всі вакцини, які можуть тільки бути, тому робота — за вами. Ті заклади, де провакцинуються менше 80% вчителів, не будуть працювати. Вони йдуть на карантин. Ми не ведемо мову про дистанційне навчання", — сказала Світлана Онищук.

Керівник департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко розповів, що за останню добу медики провели 3 519 щеплень. За його словами, в області є три види вакцин: Pfizer-BioNTech, AstraZeneca та CoronaVac. Усі у достатній кількості розподілили по районах Івано-Франківщини.

В Івано-Франківській територіальній громаді станом на ранок 15 вересня 80% та більше вакцинованих педагогів є у 14 школах та п'яти дитсадках. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Читайте також Третя доза вакцини проти COVID-19: чи потрібна вона На Івано-Франківщині у центри масової вакцинації привезли Pfizer для щеплення першою дозою Черга на щеплення та відсутність вакцин після обіду — іванофранківці про роботу центрів вакцинації Таксі та кіно: як прикарпатців мотивуватимуть вакцинуватися проти COVID-19 з 10 вересня Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини