Вчені НАН заявили, що в Україні розпочинається нова хвиля захворюваності Covid-19

META

Вчені з Національної академії наук заявили, що в Україні з кінця грудня сильно зросла кількість позитивних тестів на коронавірус і в державі розпочинається нова хвиля захворюваності Covid-19. У повідомленні НАН зазначено:

Динаміка кількості нових виявлень та позитивних ПЛР-тестів дозволяє зробити висновок, що в Україні починається чергова хвиля захворюваності. Кількість позитивних тестів зросла майже на 40% відносно мінімуму останніх чисел грудня, також збільшуються обсяги тестування та позитивність тестів.

Вчені зазначають, що за останній тиждень середня кількість виявлених випадків захворювання на добу становить 4540 інфікувань. А середня кількість смертей від ускладнень – 158.

Вчені НАН прогнозують, що 12-18 січня середня кількість нових випадків захворювання Covid-19 в Україні становитиме 4 795 – 6 202. Також прогнозують, що з 19 до 25 січня за добу в Україні в середньому виявлятимуть 4 735 – 7 072 нових інфікування.

Експерти зазначають, що Україна з невеликою затримкою слідує тенденціям поширення вірусу в країнах східної Європи (Чехія, Румунія, Болгарія та ін.).

Ми також повідомляли оновлену статистику захворюваності Covid-19 у світі.