В ОАЕ тих, хто висміює запобіжні заходи і закликає їх ігнорувати — посадять у в'язницю

Велика Епоха

Влада Об'єднаних Арабських Еміратів попередила, що людям, які висміюють антиковідні заходи, загрожує ув'язнення після появи в соціальних мережах фото та відео, які закликають, зокрема, до недотримання правил безпеки.
За даними федеральної прокуратури, користувачі соціальних мереж можуть бути покарані відповідно до нових законів, що передбачають як мінімум два роки тюремного ув'язнення та штраф у розмірі 200 000 дирхамів ОАЕ (47 000 євро) за публікацію інформації, що вводить в оману, про пандемію.
Емірати ввели заходи щодо боротьби зі штамом Omicron, який з березня призвів до того, що кількість щоденних випадків зараження досягла безпрецедентного рівня
«Висміюють запобіжні заходи і закликають їх ігнорувати»
Попередження влади Еміратів сталося після «недавнього розповсюдження у соціальних мережах фотографій і відео (...), що супроводжуються коментарями та піснями, які висміюють запобіжні заходи і закликають їх ігнорувати», — йдеться у заяві Федеральної прокуратури з надзвичайних ситуацій.

«Тому ми закликаємо громадськість уникати такої поведінки, яка карається законом», — йдеться у тексті, опублікованому у понеділок.
Багато роботодавців регулярно вимагають негативних результатів ПЛР.
В останні тижні в країні все частіше потрібні тести на COVID-19, де багато роботодавців регулярно вимагають негативних результатів ПЛР, що збільшує навантаження на центри тестування.
Жителі столиці Абу-Дабі зобов'язані складати негативний ПЛР-тест кожні два тижні, а також тести необхідні для вступу до органів державної влади.

ОАЕ також заборонили виїзд за кордон для своїх громадян, які не отримали бустерної дози протиковідної вакцини.
В цей час у країні проходить виставка Dubai World Expo, яку з моменту відкриття у жовтні відвідало понад 9 мільйонів людей.
У вівторок в Еміратах було зареєстровано 2511 випадків зараження Covid-19.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr