Advertisement
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net
UKR.NET

Руйнівні наслідки пандемії відчуватимуться ще десятиліттями, – ВООЗ

Руйнівні наслідки пандемії відчуватимуться ще десятиліттями, – ВООЗ

COVID-19

Руйнівні наслідки пандемії відчуватимуться ще десятиліттями, – ВООЗ

9 лютMoniHeal

Наслідки пандемії COVID-19 відчуватимуться у всьому світі ще десятиліттями, і щоб скоротити цей процес, потрібно якнайшвидше вакцинувати якомога більшу кількість людей. Про це заявив голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреєсус під час підписання 7 лютого Меморандуму про взаєморозуміння між ВООЗ та Співдружністю націй, повідомляє Obozrevatel.

За словами Гебреєсуса, руйнівні наслідки пандемії виходять далеко за межі самої хвороби.

«Вона посилила економічну, соціальну нерівність та нерівність щодо здоров'я у всьому світі, у країнах будь-якого розміру та рівня доходу», – сказав очільник ВООЗ.

Він зазначив, що повний курс вакцинації отримали тільки 42% населення країн Співдружності (об'єднання 54 суверенних держав, до якого входять Велика Британія та майже всі її колишні домініони, колонії та протекторати), і між країнами існує велика нерівність. Особливий вплив COVID-19 відчувають люди з найбільш уразливих груп, і чим довше триватиме пандемія, тим сильнішими будуть ці наслідки.

«От чому так важливо, щоб країни працювали разом, щоб приєднатися до плану вакцинації 70% їхнього населення до середини цього року, зміцнити стійкість систем охорони здоров'я та працювати над всеосяжним відновленням економіки», – заявив Гебреєсус.

Нагадаємо, раніше у ВООЗ напророчили Європі «тривалий період спокою» від коронавірусу.