Четвертий місяць підсвічування на Кримському мосту сліпить водіїв

Кримчани скаржаться, що четвертий місяць поспіль на Кримському мосту нове підсвічування сліпить водіїв. Причому яскраве світло тільки синього кольору і засліплює водіїв, які їдуть в бік Керчі.

«Судячи з усього, синім кольором вирішили компенсувати освітлення за весь час, коли арки не світилися. Під’їжджаючи ближче до арок, починається прямо пекло для очей. Дуже сліпить ще з травня місяця, але судячи по всьому зменшать освітлення після трагічного випадку», – скаржаться мешканці Керчі.

Автомобілісти вже неодноразово зверталися до так званої «влади» з проханням вирішити цю проблему, однак поки ніяких заходів по регулюванню освітлення на мосту прийнято не було.

Нагадаємо, модернізоване підсвічування арок Кримського моста, включили у травні місяці цього року. На установку підсвічування знадобилося близько трьох місяців, роботи обійшлися в 129 млн рублів.

Після установки, окупантами було заявлено, що підсвічування не завадить учасникам дорожнього руху, так як воно монохромне, а триколірний малюнок з діодів буде видно з берегів Керченського півострова. Однак, на ділі все виявилося зовсім інакше: прикрашений міст, як новорічна ялинка, доставляє лише дискомфорт автомобілістам. Крім того, мешканці Керчі переживають, що подібне освітлення може привести до трагічних наслідків.