Душогуб з Ізяславщини домагався м’якшого покарання за вбивство, але суд залишився непохитним

На Хмельниччині апеляційний суд залишив чинним вирок суду першої інстанції щодо призначення покарання за вбивство людини. Душогуб, який у п’яному угарі позбавив життя іншого чоловіка, намагався оскаржити призначене йому покарання. Однак перегляд справи в апеляційному суді не дав ніяких наслідків: Феміда залишилась непохитною.

Трагедія сталася в березні 2019 року в селі М’якоти тоді ще Ізяславського району. 41-річний чоловік завітав в гості на чарку до свого 56-річного односельця. Але під час чаркування щось пішло не так, і між чоловіками зав’язалася суперечка. Як це нерідко буває, вона швидко переросла у бійку.

Спочатку “гість” бив господаря кулаками, а потім схопив кухонного ножа і кілька разів вдарив ним чоловіка. Удари ножем припали на область грудей і шиї. Він поранень і великої крововтрати господар помер на місці конфлікту.

Побачивши результат своєї агресії, гість швидко покинув домівку і втік. Але вже за кілька днів поліцейські його розшукали і затримали.

Досудове, а згодом і судове слідство повністю довели вину підсудного. Душогуба засудили за ч.1 статті 115 (умисне вбивство) до 12 років і 6 місяців ув’язнення. Хмельницький апеляційний суд залишив цей вирок незмінним.