Самогубство та спроба покінчити з життям сталися в один день у Хмельницькому (ФОТО, ВІДЕО)

В один день у місті Хмельницький зафіксували два суїцидальні випадки. На щастя, в одному з них трагедії вдалося уникнути.

Сьогодні, 8 червня, близько  восьмої ранку покінчила з життям пацієнтка одного з медичних закладів міста. За попередньою інформацією, якою володіє «ХМ-ІНСАЙД», жінка 1982 року народження вистрибнула з вікна третього поверху лікарні після того, як дізналася, що в неї діагностували важке захворювання.

А вже пообіді до Служби порятунку від працівників будівельного майданчику на вулиці Прибузька надійшло повідомлення про те, що на верхівку підйомного крану виліз чоловік та намагається звідти стрибнути. Перебуваючи на майже 40-метровій височині, він у будь-який момент міг зірватися і впасти. Тож будівельники негайно звернулись по допомогу до рятувальників.

[1]

Миттю за викликом було направлено чергове відділення 1 Державної пожежно-рятувальної частини, а також 60-метрову пожежну автодрабину.

«Роль психолога взяв на себе командир відділення Сергій Семьонов, який поступово піднявся на будівельний кран. Він майже дві години спілкувався з чоловіком, передавши йому воду та цигарки», - розповіли в ГУ ДСНС в Хмельницькій області.

[2]На допомогу ДСНСникам прибули поліцейські. На щастя, відчайдуху вдалося відмовити від фатального кроку. Коли той спустився донизу, надзвичайники одразу передали його працівникам поліції, які з’ясовують причини та обставини пригоди.

[1] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2021/06/dec05e4e-8bf7-4393-b6a8-c876fd89ad53.png

[2] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2021/06/77f1f773-dc10-423c-8043-15ffa7d07ddd.png