Тунелі з золотом і хрести Третього Рейху: суд виправдав ексзаступника голови Миколаївської ОДА Романчука

Суд у Миколаєві розглянув провадження щодо колишнього першого заступника голови ОДА Миколи Романчука. Його повністю виправдали стосовно звинувачень в отриманні хабаря.

Докази не прийняли, прокуратурі поставили перевищення повноважень. Про це йдеться 9 червня у повідомленні судової інстанції.

Суддям не сподобалися негласні слідчі дії стосовно чиновника. Протоколу про виготовлення імітованих грошей також не було, це теж порахували неприпустимим доказом. Прокуратура нібито зовсім невірно визначила підслідність, і вийшла за рамки процесуальних повноважень. Внаслідок розгляду провадження такі дії Колегія суддів Центрального районного суду Миколаєва визнала "перевищенням процесуальних повноважень".

Миколу Романчука затримали у 2016 році за підозрою у хабарництві. Правоохоронці виявили у будинку підозрюваного справжні тунелі з сейфами - у них були золото, гроші, ікони. У валізі затриманого знайшли хрести Третього Рейху.

ASPI news повідомляло, що полковника Міноборони звинуватили у корупції під час проведення державної закупівлі. Також у Дніпрі затримали на хабарі суддю, який вимагав гроші за ухвалення "потрібного" рішення.