Намагався втопити у ванні: у Запоріжжі чоловік скривдив цивільну дружину

Правоохоронці негайно припинили протиправні дії домашнього тирана. Стосовно кривдника був складений терміновий заборонний припис із забороною в будь-який спосіб контактувати з постраждалою строком на 7 діб, а також адміністративний протокол за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства).

Проте, вже наступного дня, на лінію «102» надійшов повторний виклик про конфліктну ситуацію між співмешканцями. За результатами перевірки, працівники поліції задокументували факт порушення умов термінового заборонного припису та склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 КУпАП.

Наразі матеріали скеровані до суду для розгляду та прийняття рішення в межах компетенції. Варто зазначити, закон передбачає можливість відокремити кривдника від жертви. Для цього є: терміновий заборонний припис і обмежувальний припис. Заборонний припис виноситься Національною поліцією як реакція на факт домашнього насильства, виноситься терміново, діє до 10 днів, але його можна продовжити через суд до півроку. Обмежувальний припис діє від 1 до 6 місяців, і його видає лише суд.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/