Великий смерч у діаметрі понад 30 метрів пронісся поблизу Маріуполя (Відео)

Смерч поблизу Маріуполі зафіксували на відео 8 червня. Його діаметр – понад 30 метрів.

На трасі Маріуполь-Мангуш стихійне лихо потрапило на камеру відеореєстратора.  Про це 9 червня повідомило видання MRPL.CITY.

Очевидець Артем Мамонтов розповів, що близько полудня 8 червня побачив незвичне явище. Смерч пішов ліворуч від траси, але попереду їхав його знайомий, у якого автівка все ж постраждала. Чоловік зазначив, що у транспортного засобу відірвало склоочисник: "Був стовп висотою десь 40 метрів. І там були листя, гілки, сміття".

Артем Мамонтов додав, що смерч, ймовірно, пройшов через дачний кооператив, який розташований між Мангушем і поворотом на Широку Балку. Наразі рівень руйнувань на території населеного пункту фахівці ДСНС не оцінили.

Місцевий мешканець здивований появою таких потужних явищ. Він вперше побачив смерч такого розміру та сили: "Скільки прожив - в перший раз таке бачу. Раніше були смерчі, але невеликі, не такі об'ємні. Він в діаметрі був метрів 30-40".

ASPI news повідомляло, що вулиці Маріуполя залило дощем, а рух транспорту було паралізовано у значній частині міста. Також на курорту у Кирилівці узбережжя накрив сильний шторм, а в Азовському морі утворилися хвилі висотою до 2 метрів.