Чоловік, який вбив водія BlaBlaCar, програв апеляцію. На нього чекає довічне ув'язнення

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Засудженому інкримінували умисне вбивство, розбій, незаконне заволодіння транспортом, незаконне поводження зі зброєю, а також підроблення і використання підроблених документів.

Слідство встановило, що 4 квітня 2016 року потерпілий виїхав зі Львова до Києва з метою працевлаштування. За допомогою сервісу BlaBlaCar він погодився підвезти двох незнайомих людей, які представилися бійцями «Правого сектору». Однак, до Києва він не доїхав, а зник разом з автомобілем, який пізніше виявили у Києво-Святошинському районі. Інтерпол оголосив у розшук двох підозрюваних у викраденні водія — громадянина України Дмитра Голуба й громадянина Росії Луана Кінгісеппа.

У серпні 2016 року Голуба затримали та взяли під варту. Натомість Кінгісепп у березні 2019 року загинув унаслідок вибуху у квартирі у Києві.

Після затримання Голуб заявляв, що визнає свою провину лише у викраденні автомобіля, а після оголошення вироку заявив про порушення його громадянських прав, оскільки суд не вислухав його показів. Чоловік був 1,5 роки відсторонений від судових засідань через хамську поведінку, нецензурну лексику та погрози.