У Харкові колишній поліцейський начальник став фігурантом другої справи про хабарництво

Колишньому начальнику сектора ГУ НП в Харківській області повідомили про підозру за фактами отримання неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368, ч. 2 ст. 369-2 КК України), передає Depo.Харків із посиланням на прокуратуру Харківської області.

За даними слідства, у вересні 2020 року вже колишній начальник одного із секторів ГУ НП в Харківській області повідомив підлеглим про можливість нарахування премій в розмірі 3 тис. грн кожному. Однак за це вони мали віддати керівнику половину грошей.

30 вересня 2020 року четверо співробітників ГУ НП в області передали по 1,5 тис. грн начальнику сектору. Загалом підозрюваний отримав 6 тис. грн.

Крім того, в липні 2020 року до начальника сектору звернувся знайомий, який мав намір працевлаштувалися на посаду патрульного.

Службовець повідомив, що має вплив на членів конкурсної комісії і може вирішити питання працевлаштування за 600 доларів.

У липні 2020 року гроші він отримав. У подальшому хабародавця призначили на посаду поліцейського.

До суду скерований обвинувальний акт щодо вказаного службовця і в іншому кримінальному провадженні за фактом хабарництва (ч.ч. 1, 3 ст. 368 КК України).