У Херсоні рятувальники витягнули з води двох хлопців, які тонули

Сьогодні пресслужба ГУ ДСНС України в Херсонській області повідомляє, що 10 червня під час чергування на пляжі «Південний» у Гідропарку рятувальники  виявили двох людей, які тонуть. Вони одразу кинулись їм на допомогу, швидко витягли з води і на плавзасобі доставили на берег. 25-річний чоловік почувався добре, а от 13-річний підліток потребував медичної допомоги. Рятувальники надали необхідну хлопцеві  первинну допомогу і вже карета швидкої забрала його до лікарні.

У цьому році це перший такий випадок порятунку на воді. На жаль, у Гідропарку відпочиває багато підлітків, які постійно пірнають з моста у воду. Рятувальники постійно нагадують відпочиваючим, що цього робити не можна, і що такі дії можуть бути дуже небезпечними. Так сталось і у цьому випадку. Підліток невдало пірнув, сплигнувши з огорожі моста, і почав тонути. Йому на допомогу кинувся 25-річний молодик, проте хлопець з переляку почав і його тягнути під воду. У результаті вже рятувальники витягли обох з води.

Ось така повчальна історія. Хочеться звернутись до всіх любителів дещо екстремального відпочинку все-таки ставати розважливішими, і не наражати себе на смертельну небезпеку. А батьки, діти яких самостійно відпочивають на водоймах, повинні суворо заборонити їм подібні розваги.