ДПС виявила махінації з податковим кредитом, які дозволили вивести в тінь понад 20 мільйонів гривень

У податковій службі повідомили про викриття посадових осіб одного з підприємств, які отримували дохід від схеми по виведенню коштів у тінь. В цей момент є відомості про недоотримання бюджетом податків від суми понад 21 мільйон гривень.

Про це 11 червня повідомили в пресслужбі Державної податкової служби України. Повідомляється, що підприємства реального сектору економіки оформляли операції з незаконного формування податкового кредиту та перераховували кошти іншим підприємствам з ознаками фіктивності з метою подальшого отримання готівки.

Правоохоронці відкрили кримінальну справу за фактом приховування доходу від держави. Порушення кваліфіковано за частиною 3 статті 212 та частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України.

Раніше правоохоронці з Дніпропетровської області викрили схему ухилення від оподаткування. Незаконна діяльність стосується купівлі-продажу тютюнових виробів.

Також пресслужба Державної податкової служби України повідомила про викриття схеми ухилення від сплати податків при реалізації продуктів харчування невідомого походження на 35 мільйонів гривень. Податковий злочин зафіксовано в Хмельницькій області.