Восьмикласниця в Черкасах повісилась через нерозділене кохання

Учениця 8 класу Черкаської загальноосвітньої школи № 2 вчина самогубство через нерозділене кохання.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин.

За його словами, це вже третій випадок дитячого самогубства трапився в Черкасах за 2021 рік.

"Дівчинка через нерозділене кохання позбавила себе життя. До цього два хлопчики також закінчили життя самогубством. Я вважаю, що ми всі (батьки, педагоги, чиновники, суспільство) недопрацьовуємо і безвідповідально ставимося до ситуації з дитячим самогубством у країні", - написав він.

Зауважимо, що в Україні зафіксували 137 суїцидів серед дітей від 8 до 17 років. Найбільше їх скоюють діти від 14 до 17 років. Частіше – хлопчики, вдвічі рідше – дівчата.

Нагадаємо, що вчора стало відомо про трагічний випадок із ученицею 8 класу Черкаської загальноосвітньої школи № 2. Вона повісилась. Дівчинці було 14 років. Реанімаційна бригада по прибуттю була змушена констатувати смерть.

Крім того, нещодавно учень 9 класу Черкаської школи №2 покінчив життя самогубством. Він також повісився. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 з приміткою самогубство