ДФС прийшла з обшуками у «Нафтогаз»

Працівники Державної фіскальної служби України влаштували обшуки у приміщеннях НАК “Нафтогаз України”. Про це повідомляє пресслжуба відомства у Фейсбуці.

Там зазначають, що слідчі дії проводять у рамках досудового розслідування у справі за фактом можливого ухилення від сплати ПДВ службовцями компанії на 2 млрд 700 млн грн. Наразі

За версією слідства, з жовтня 2015-го і до сьогодні службовці досі не завершили процедуру митного оформлення природного газу, який було придбаного у російського “Газпрому” – це призвело втрати надходжень до держбюджету на вищезгадану суму.

“Нафтогаз України” не оформлює документи з постачання блакитного палива і не підписує актів прийому-передачі, пояснюючи це фактичним не постачанням цього газу, мовляв – надається лише послуга його балансування в ГТС. оформлюються. Тоді як підприємства-тепловики фактично споживають природний газ з газотранспортної системи України.

У ДФС наголосили, що правову оцінку таким діям нададуть службовим особам “Нафтогазу України”, а також Енергетичної митниці Держфіскальної служби.

Також повідомляється, що остаточна сума збитків стане відома після судово-економічної експертизи.

Нагадаємо, у прес-службі СБУ повідомили, що на Львівщині представники Служби безпеки України викрили масштабну корупційну схему. Відомо, що її організаторами називають топ-менеджмент однієї з філій НАК “Нафтогаз України”.

Раніше повідомлялося, що «Нафтогазу» не дозволили використовувати газопровід Медведчука.