У Харкові чоловік проломив голову своїй співмешканці на очах мешканців елітного ЖК

У Харкові чоловік проломив голову своєї подруги в одному з переходів нового житлового комплексу в Московському районі. Характер злочину і поведінка після нього зловмисника наштовхує на думку, що чоловік перебував під наркотичним впливом.

Про подію повідомили місцевий Телеграм-канал "Труха Харків" наприкінці суботи, 17 липня. Повідомляється, що чоловік був бойфрендом постраждалої. Причина конфлікту між ними не вказується, так само як і немає інформації про те, в якому стані постраждала знаходиться тепер. Відомо, що госпіталізували побиту жінку живою.

Після того як чоловік побив свою кохану він ходив по ЖК "Парковий", де стався злочин, і питав у мешканців: "Хто образив Дашу?"

Фото, які потрапили в мережу говорять про те, що жінка втратила багато крові. По сходинках стікала кров. Сам чоловік стояв біля сходинок з "руками по лікоть в крові"

У треді було відзначено, що жінці належить складна операція через важку черепно-мозкової травми. Так само наголошується, що чоловіка в будинку вважають наркоманом, а сама пара нещаслива. Також відомо, що бойфренд постраждалої Даші затриманий правоохоронцями.

"Люта жесть на ЖК Парковий (Московський проспект) чоловік жорстоко розправився зі своєю коханою: розтрощив дівчині голову, а потім забруднений в крові ходив і питав, "хто образив його Дашу" Жива жінка чи ні передплатник не знає. Чекаємо офіційну інфу від поліції UPD: мешканці будинку пишуть, що потерпіла жива. Це парочка дуже проблемна, мужик-наркоман",- пише 17 липня пізно ввечері Телеграм-канал.

Раніше повідомлялося, що в Київській області ревнивий співмешканець пляшкою завдав численні удари по тілу колишньої коханої. Після цього він накинувся з ножем на свого товариша і наніс йому множинні поранення голови, тулуба і верхніх кінцівок.

Також повідомлялося, що чергове вбивство "на побутовому ґрунті" сталося в одному з районів Дніпра. Під час конфлікту зі своїм співмешканцем загинула жінка.