За вбивство поліцейського мешканця Рівненщини засуджено до довічного позбавлення волі

За принципової позиції прокурора Волинський апеляційний суд підтвердив законність вироку суду присяжних при Млинівському районному суді, яким мешканця Дубенського району визнано винним в опорі працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків та посяганні на життя працівника правоохоронного органу (ч. 2 ст. 342, ст. 348 КК України) і засуджено до довічного позбавлення волі.

В суді прокурором доведено, що у липні 2018 року засуджений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив опір поліцейському, який за заявами громадян проводив перевірку законності його дій. Чоловік не виконав законної вимоги працівника поліції про припинення неправомірної поведінки та самовільно залишив місце події. Після цього він завдав правоохоронцю господарськими вилами три удари по тілу та голові, спричинивши тілесні ушкодження, від яких настала смерть.

Суд апеляційної інстанції, перевіривши доводи сторони захисту, заслухавши прокурора, потерпілих та їх представника, залишив апеляційну скаргу захисника обвинуваченого без задоволення, а вирок суду присяжних без змін.

За матеріалами Рівненської обласної прокуратури