У Слов'янську напали на бригаду "швидкої"

У Слов'янську (Донецька область) в неділю ввечері стався напад на бригаду екстреної медичної допомоги, повідомляє Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

"Отримавши о 20:15 екстрений виклик "без свідомості", бригада негайно виїхала та прибула вчасно на місце події. Фельдшер почала надавати допомогу 31-річній молодій людині. Але один із знайомих пацієнта почав поводити себе агресивно щодо фельдшера: лихословив на адресу медпрацівника, ображав, штовхав і плював в обличчя. Та цього йому здалося недостатньо, агресія набрала обертів, він почав кидати каміння в санітарний автомобіль, намагався влізти в салон і витягнути звідти медпрацівника", - йдеться в повідомленні центру у Facebook у понеділок.

Про напад на бригаду негайно було повідомлено поліції.

"Понад півгодини тендітна жінка-фельдшер надавала допомогу в умовах агресивного ставлення та загрози фізичного впливу. Фельдшером була подана заява про напад до поліції. Подібні випадки час від часу повторюються з сумною тенденцією до збільшення їх кількості. Але, на превеликий жаль, медпрацівники так і залишаються незахищеними", - додали медики.