Залужний розповів про кількість російських військових на кордоні з Україною (Відео)

Країна-агресор на кордонах з Україною проводить бойову підготовку. Російські військові знаходяться вздовж державного кордону та тимчасово окупованих територій.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що поблизу державного кордону України та лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями Криму та Донбасу розгорнуто 46 батальйонних тактичних груп, 12 тактичних груп, дві ракетні бригади, чотири загони спеціального призначення, а також група катерів і група вертольотів. Загальна чисельність російського збройного формування на території ОРДЛО становить 37 тис. людей.

Також Залужний розповів, що спільні російсько-білоруські військові навчання "Захід-2021", які триватимуть з 9 по 15 вересня, проходитимуть на 13 військових полігонах. 4 полігони знаходяться на території Білорусі, а 9 – на території РФ. У навчаннях на російській території візьмуть участь 7,5 тисячі людей, 650 одиниць бойової техніки, 140 артилерійських систем, 20 бойових літаків та 30 вертольотів. У свою чергу, на території Білорусі буде задіяно 6,3 тисячі людей, 650 одиниць техніки, 109 артилерійських систем, 37 бойових літаків і вертольотів. Окрім того, в рамках навчань до військових РФ приєднаються солдати з Вірменії, Казахстану, Таджикистану, Киргизстану, Сербії, Монголії, Індії, Пакистану та Шрі-Ланки.

ASPI news інформувало, що Залужний непрямо підтримав виконання кричалки "Путін – х***о" під час репетицій військового параду на Хрещатику. Проте, він не уточнив, чи було це санкціоновано військовим командуванням ЗСУ. Також Залужний зізнався, що хоче проїхатися на танку по Червоній площі та Арбату з українським прапором.