ОБСЄ: Бойовики розмістили десятки одиниць військової техніки на сході України

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на звіт СММ ОБСЄ № 215/2021 за 14 вересня.

Повідомляється, що ОБСЄ зафіксувала 21 реактивну систему залпового вогню, розміщену в порушення ліній відведення в непідконтрольному уряду районі Луганської області. Йдеться про "Гради" (122 мм), які помітив патруль ОБСЄ в Хрустальному (колишній Красний Луч).

Також за лініями відведення, але поза виділеними місцями зберігання озброєння ОБСЄ помітила 47 танків на двох полігонах у непідконтрольних уряду районах Луганської області. З них 24 танки невстановленого типу бойовики розмістили на полігоні поблизу н.п. Бугаївка. Там же де за даними повітряного спостереження також виявлені 66 бойових броньованих машин.

Ще 23 танки бойовики розмістили на полігоні поблизу н.п. Круглик.

Крім того, повідомляється, що ОБСЄ виявила ознаки військової присутності і присутності військового типу в зоні безпеки. Бойовики розмістили 2 бойові броньовані машини (БМП-1 і БМП-2) непідконтрольному уряду районі Луганської області. Йдеться про н.п. Довге - там військову техніку виявив патруль.

Також на полігоні поблизу н.п. Бугаївка бойовики розмістили 24 буксирувальні та самохідні гаубиці.

Як повідомлялося, 11 вересня в результаті обстрілів двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил загинули, дев’ятеро дістали поранення, ще один – бойове травмування. 12 вересня внаслідок обстрілів загинуло двоє і були поранені троє українських військовослужбовців.