Херсонець заочно отримав дев’ять років за участь у незаконних збройних формуваннях на Донбасі

depo.ua

Колегією суддів винесено обвинувальний вирок та призначено покарання обвинуваченому у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на прес-службу Херсонського міського суду.

В жовтні 2014 року засуджений приїхав до селища Віргульовка Луганської області та добровільно вступив до незаконних збройних формувань так званої "ЛНР", у яких брав участь по березень 2015 року. В у березні 2015 року залишив незаконне військове формування та через неконтрольовані Україною пункти пропуску на кордоні з Росією виїхав на тимчасово окуповану територію АР Крим.

На початку вересня 2015 року чоловік через неконтрольовану ділянку кордону з Росією приїхав на тимчасово окуповану територію Донецької області, де вступив до незаконних збройних формувань так званої "ДНР", у складі яких перебував до 20 березня 2017 року.

Обвинувачений, будучи обізнаним, що стосовно нього безумовно буде розпочато кримінальне провадження, зник з підконтрольній території України та зараз перебуває у розшуку. Повідомлення про підозру та складений обвинувальний акт направлялися його захиснику, крім того, публікувалися повістки про його виклик до суду в загально-доступному інформаційному виданні "Урядовий кур'єр". За таких обставин, судом, у відповідності до вимог ст. 323 КПК України, було призначено здійснення по даному провадженню спеціального судового провадження за відсутності обвинуваченого.

Нагадаємо, на окупованій Луганщині у місті Брянка камери спостереження зафіксували, як п'яна компанія викорчовувала декоративного новорічного оленя.