16 дітей з Вінничини отруїлися хлором в аквапарку Хмельниччини

Телеканал TV7 +

Діти разом із дорослими напередодні відпочивали у аквапарку, що у Летичеві. “За повідомленням Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, 6 січня 2022 року було зареєстровано інгаляційне отруєння хлором 16 дітей з Вінниччини, які напередодні перебували в аквапарку Хмельницького”, – йдеться у повідомленні Центру громадського здоров’я МОЗ України.

У розважальному закладі у той день відпочивало 50 мешканців смт. Турбів (Вінницька область), серед них 34 дитини віком від 2 до 7 років. У аквапарку вони пробули 8 годин. Після цього до лікарів за медичною допомогою звернулося 16 дітей: “Усі постраждалі скаржилися на сльозотечу, кашель та задишку різного ступеня важкості. Оглянувши їх, медики Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні встановили попередній діагноз – інгаляційне отруєння хлором”. Потерпілі отримали медичну допомогу, після чого 13 дітей вирушили додому, ще трьох госпіталізували до педіатричного відділення і відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Попередня причина отруєння – перевищення допустимого часу для таких розваг, адже діти були в аквапарку з 08:30 до 16:30.

Інформацію про випадок отруєння передали до Хмельницького центру контролю та профілактики хвороб та Держпродспоживслужби у Вінницькій області для організації подальшого спільного розслідування.