СБУ протягом року піймала понад 60 організаторів "референдуму "ЛНР"

depo.ua

В Луганській області, території якої захопили бойовики і російські найманці "референдум "ЛНР" відбувся 11 травня 2014 року.

Як повідомляє СБУ, за матеріалами відкритих проваджень 40 організаторів "референдуму" засуджено. Серед них – так звані "голови виборчих дільниць" та ворожі агітатори, передає Depo.Донбас.

"За завданням своїх "кураторів" вони проводили підривну діяльність на сході нашої держави. Для цього організовували та сприяли проведенню псевдореферендуму на території Луганщини. Через фейковий захід зловмисники намагались "легітимізувати" представників незаконних збройних формувань так званої "ЛНР" та порушити територіальну цілісність України", - нагадують в СБУ..

Крім того, вже на початку січня цього року слідчі СБУ повідомили про підозру ще одній поплічниці бойовиків. Встановлено, що у 2014 році ватажки ворожих угруповань призначили її "головою виборчої комісії" для проведення незаконного "референдуму" на території Щастинського району.

Нагадаємо, у листопаді на Донеччині ексдепутата Миронівської селищної ради Бахмутського району позбавлено волі через голосування в 2014 році за проведення "референдуму" "ДНР".