В Одесі затримали пожежників за звинуваченням у корупції

depo.ua

В Одесі правоохоронці повідомляють про викриття пожежників у корупції. Працівники Служби порятунку нібито отримували від власника автозаправки хабаря у розмірі 400 доларів та 3000 гривень кожні три місяці.

Про викриття під час одержання неправомірної вигоди начальника та головного інспектора одного із районних відділів ГУ ДСНС України в Одеській області повідомляє Прокуратура Одеської області, інформує Depo.Одеса.

Слідчі вважають, що пожежники вимагали у підприємця 400 доларів США хабаря за отримання позитивного результату перевірки та не притягнення до адміністративної відповідальності. А за умови усунення формальних недоліків вимог правил пожежної безпеки, чоловік мав щоквартально надавати 3000 гривень. Платити підприємцю пропонували нібито за безперешкодне ведення підприємницької діяльності та не закриття його автомобільної заправної станції.

Пожежникам ще не повідомлено про підозру і не обрано запобіжного заходу. Питання відсторонення від займаних посад також ще не вирішене. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Раніше повідомлялося, що в Одеській області чоловік під час святкування вдарив кума ножем у живіт.