В Житомирській області начальник газонаповнювальної станції на газу «нагрів руки» майже на 5,5 млн грн

Рупор Житомира
Прокурори Житомирської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника підрозділу приватного підприємства за фактом розтрати чужого майна в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Слідством установлено, що колишній начальник газонаповнювальної станції приватного підприємства, що знаходиться на околиці Житомира та яке є зберігачем газу, систематично надавав вказівки підлеглим працівникам щодо відвантаження скрапленого газу нібито іншим товариствам.

Так, протягом лютого-травня 2018 року спецавтомобілями з території підприємства вивезено 425 кг скрапленого газу (матеріали щодо кінцевого отримувача газу виділені в окреме провадження, досудове розслідування якого триває).

За результатами декількох судових експертиз встановлено, що посадовець завдав збитків підприємству на загальну суму майже 5,5 млн грн.

У межах кримінального провадження до суду подано цивільний позов про відшкодування підприємству заподіяних збитків на зазначену суму.

Оборудки колишнього начальника газонаповнювальної станції, який «нагрів руки» на чужому газу, викрито обласною прокуратурою спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.

Досудове розслідування, за процесуального керівництва обласної прокуратури, проводило Головне управління Нацполіції в області.
Публічне обвинувачення підтримуватимуть прокурори обласної прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.