Начальника рівненської податкової звільнили через хабар працівника

Zaxid.net

Керівництво Державної податкової служби заявило про звільнення начальника ДПС у Рівненській області Віталія Чуя. Приводом стало затримання з хабарем кілька днів тому його підлеглого, заступника керівника відділу податкової служби на Рівненщині.

Про звільнення начальника податкової служби у Рівненській області Віталія Чуя через виявлення факту отримання неправомірної вигоди одним з працівників обласного управління виконувачка обов’язків голови ДПС України Тетяна Кирієнко заявила у четвер, 13 січня. Про викриття незаконної діяльності посадовця поліція Рівненської області повідомила 10 січня. Його затримали у момент отримання 25 тис. грн. хабара від підприємця за те, що не виявить порушень і не буде за них штрафувати.

«Слідуючи задекларованій позиції щодо нетерпимості до будь-яких правопорушень, зокрема, корупційних проявів, в. о. голови ДПС Тетяна Кірієнко прийняла рішення про звільнення очільника ГУ ДПС у Рівненській області», — повідомляє прес-служба ДПС України.

У повідомленні також зазначено, що платники податків та громадськість можуть особисто звертатися до Тетяни Кірієнко з інформацією про неправомірні дії чи бездіяльність посадових осіб податкової служби. Звернення можна залишити також через сервіс «Пульс» ДПС.