Хмельницькі патрульні виявили «ЗАЗ», який перебував у розшуку

ХМ-ІНСАЙД

Водій автомобіля «ЗАЗ», якого сьогодні, 14 січня, уночі зупинили патрульні в Хмельницькому на вулиці Шевченка, очевидно міг би претендувати на «оскар зухвальства».
Чоловік не лише порушив правила дорожнього руху, а ще й під час перевірки документів з’ясувалось, що транспортний засіб перебуває у розшуку.

«Крім того, сам правопорушник керував автомобілем, не маючи посвідчення водія відповідної категорії та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Також під час спілкування з ним патрульні виявили у нього явні ознаки алкогольного сп'яніння: результат огляду на стан сп'яніння на місці зупинки машини - 1,8%», - повідомили в Управлінні патрульної поліції Хмельниччини.

Тож інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП та винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.

[1]
Транспортний засіб евакуйовано на арештмайданчик.

[1] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2022/01/379c885d-8578-49f0-8d07-b6dbf9283c6e.jpeg