Слідчий комітет Росії просить харківську поліцію допитати голову місцевого осередку "Нацкорпусу" Немічева (ДОКУМЕНТ)

depo.ua

Слідчий комітет Росії просить харківських правоохоронців допитати лідера харківського осередку "Національного корпусу" Костянтина Немічева у справі про акції протесту біля Генконсульства Росії в Харкові.

Про це у своєму Telegram повідомив керівник центрального штабу "Національного корпусу" Максим Жорін, передає Depo.Харків.

"Подивіться, які цікаві папери надійшли у Київський райвідділ поліції в Харкові з Москви. Слідчий комітет РФ вимагає від українських правоохоронців провести "бесіду" з лідером харківського Нацкорпусу та екс-кандидатом у мери Харкова Костянтином Немічевим", - повідомив він.

У опублікованих документах йдеться, що російські слідчі просять українських правоохоронців допитати Немічева в якості свідка в кримінальному провадженні та з’ясувати його місця проживання, навчання, роботи, дані щодо служби у Збройних Силах, сімейного стану тощо. А також правоохоронці, на думку російського Слідчого комітету, мають дізнатися, що Немічеву відомо про акції біля Генерального консульства Росії в Харкові 26 листопада 2018 року та 8 лютого 2019 року.

"Росіяни хочуть отримати всі його персональні дані. Навіть додали до офіційного запиту форму для розписки. Було би смішно, але українські поліцейські відреагували на цей запит і викликають Немічева до райвідділу", - підсумував Жорін.

Фото: Telegram / Максим Жорін

Як повідомляв Depo.Харків, голова харківської організації "Національного корпусу" Костянтин Немічев балотувався на пост мера міста восени 2021 року.