У Тернополі 32-річна жінка "чистила" під'їзди

Голос

Обікрали 30-річного тернополянина. Чоловік у під'їзді залишив дитячі санчата.

Чимало громадян, особливо тих, хто мешкає у багатоповерхівках, залишають своє майно на сходовій клітці, щоб не нести його в помешкання, нерідко це обертається втратою майна.

Залишені без нагляду дитячі візочки, санки, велосипеди, притягують крадіїв. Навіть якщо вам здається, що кодовий замок чи наявність домофона на вхідних дверях під’їзду надійно захищають ваше майно – ви помиляєтесь.

Крадієві нічого не вартує підібрати комбінацію цифр коду щоб потрапити в під’їзд. Зловмисник отримує вільний доступ до покинутих без нагляду речей мешканців.

Від такого роду злочину потерпів 30-річний тернополянин. Чоловік попросив розшукати невідому особу, яка викрала зі сходової клітки дитячі санчата. Завдані збитки він оцінив майже в 2000 гривень.

У ході розшукових заходів поліцейські встановили особу крадія. Нею виявилася місцева мешканка 1991 року народження.

Поліцейські перевіряють причетність жінки до вчинення аналогічних протиправних дій на території міста.

Відомості про подію працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці звертаються до мешканців краю, пам’ятати про заходи безпеки. Не забувайте, що залишені ті чи інші речі в легкодоступних місцях легка нажива для зловмисників.

У разі якщо ви стали жертвою крадіїв не зволікайте, одразу телефонуйте на лінію «102».