Незаконний обіг пального на Полтавщині: за рік вилучили понад 200 тонн на майже 6 мільйонів гривень

Зміст

Про це повідомили в Полтавській ОДА 14 січня

За 2021 рік органами досудового розслідування здійснено 6 кримінальних проваджень, пов’язаних із незаконним обігом пального, із них 2 справи передали до суду, за іншими тривають слідчі дії. Окрім цього за рік фахівці вилучили 233 т пального на загальну суму майже 6 млн грн.

За словами заступника начальника управління – начальника відділу адміністрування акцизного податку управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Полтавській області Вадима Олексенка, станом на 1 січня 2022 року в області є 2 тис. 502 ліцензії на право реалізації пального.

Станом на 14 січня 2022 року перевірено наявність дозвільних документів на 216 автозаправках. 16 станцій працювали без документів. На 11 людей склали 16 адмінпротоколів також фахівці вилучили 150 т пального на загальну суму близько 3,9 млн грн до ухвалення рішення судом.

Окрім цього спільно з працівниками патрульної поліції перевірили 486 транспортних засобів, які перевозили пальне, та 320 товаротранспортних накладних. Виявили 67 порушень.

Постійно здійснюють моніторинг діяльності підприємств, які їх мають, у частині своєчасності подання податкової звітності, подання інформації про щоденні показники наявності зберігання пального, стосовно приладів обліку на місцях зберігання пального.

Перевіряти законність реалізації пального планують і надалі.

Раніше ЗМІСТ писав, що на автозаправці на Полтавщині продавали нафтопродукти, які не відповідають держстандарту.