Трьох росіян оштрафували за проживання без документів на Буковині

Zaxid.net

У Чернівецькій області міграційна служба оштрафувала на 850 грн трьох громадян Росії за проживання на території України без відповідних документів. Крім того, за подібні порушення штрафи отримали двоє громадян Туреччини та один громадянин Грузії.

Як у п’ятницю, 13 травня, повідомила міграційна служба Чернівецької області, у Чернівцях та Сторожинці виявили трьох громадян Росії, які проживали на території України за недійсними протермінованими документами. Обох оштрафували. Міграційники також оштрафували на 680 грн мешканця Чернівців, який приймав у себе одного із росіян, за те, що він не проінформував не посприяв реєстрації іноземця, якому надавав житло.

Також на території Чернівецької області виявили двох громадян Туреччини та громадянина Грузії, які проживали в Україні без дозвільних документів та ухилялися від своєчасного виїзду з території України.

«Іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП, стосовно порушників керівництвом УДМС у Чернівецькій області прийнято рішення про примусове повернення», – йдеться у повідомленні міграційної служби.