Лісові пожежі у Павлограді та Павлоградському районі
Лісові пожежі у Павлограді та Павлоградському районі
Лісові пожежі у Павлограді та Павлоградському районі
- 6 ДПРЗ 5 од. техніки, о/с 23 чол.; - Павлоградське лісове господарство - 4 од. техніки 11 чол. (2 автоцистерни та 2 трактора з плугом); - підвоз води - З ИЛ 130 - 8 м куб. 1 один. 1 чол.
Керівництво гасіння лісової пожежі здійснювалось начальником Павлоградського МРУ та директором Павлоградського лісгоспу. Під час гасіння пожежі встановлено фактори, що ускладнювали гасіння пожеж, а саме: - наявні осередки підпалу, не менше 8 на ділянці близько 1 км; - суха спекотна погода з поривчастим сильним вітром (до 10 м/с); - близьке розташування лісового масиву до житлового сектору по вул. Попова та загроза перекидання полум'я на житлові будівлі.
Пожежу локалізовано о 16-30 год. 29.07.2014 р.
З 21-00 год. 29.07.2014 р. залишилися на чергувані на місці пожежі 1 пожежна автоцистерна 27 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та 5 чол. о/с, Павлоградське лісове господарство - 2 автоцистерни, 1 трактор з плугом, 6 чол.
Причина (орієнтовно): підпал невиявленими особами. Ліквідація пожежі 30.07.14 р. о 19-20 год.
01.08.2014 р. о 14-16 год. до служби порятунку «101» м.
Павлоград надійшло повідомлення, що поза межами міста в Павлоградському районі, урочище «Павлоградські Піски» горить хвойний ліс (загальна площа лісу 853 га, з них хвойний 600 га), низова пожежа на площі 4,5 га. Горіла хвойна лісова підстилка на площі 4,5 га. Загальна площа пожежі – 4,5 га.
На гасіння пожежі було залучено 10 одиниць техніки (5 од. техніки підрозділів 6 ДПРЗ, 2 автоцистерни та 1 трактор з плугом лісгоспу) та 25 чол. особового складу. Керівництво гасіння лісової пожежі здійснювалось директором Павлоградського лісгоспу та начальником Павлоградського МРУ. Під час гасіння лісової пожежі виникла пожежа в с/т «Хімік», де горіння сухої трави перекинулось на дачні будинки. У зв'язку з майже одночасним виникненням вищезазначених пожеж було здійснено тимчасову передислокацію пожежних підрозділів та оголошено збір додаткового особового складу.
Під час гасіння пожежі встановлено фактори, що ускладнювали гасіння пожеж, а саме: - наявні осередки підпалу, не менше 4 на ділянці близько 1 км; - суха спекотна погода з поривчастим сильним вітром (до 10 м/с);
- близьке розташування лісового масиву до житлового сектору по вул. Попова та загроза перекидання полум'я на житлові будівлі; - великий термін (близько 2,5 годин) надання комунальної техніки для підвозу води.
Пожежу локалізовано о 16-30 год. 01.08.2014 р.
Причина (орієнтовно): підпал невиявленими особами.
02.08.2014 р. о 20-00 год. - ліквідовано лісову пожежу.
02.08.2014 р. о 14-20 год. 27 ДПРЧ 2 відділення виїжджало за адресою: Павлоградський район, землі Троїцької с/р, Великоолександрівське лісництво, Васильківського лісгоспу. Горів хвойний лісовий масив, квартал № 16, площа пожежі - 2,0 га. Загиблих, травмованих немає.
Павлоградський лісгосп - 28.07.2014 р. було здійснено 1 виїзд біля с. Соснівка горіли луки, існувала загроза лісу. Пожежа ліквідована.