"Велике будівництво" Зеленського створило у Дніпрі унікальний Олімпійський дім

Аналогів цьому будинку немає не тільки в Україні, а й в багатьох інших країнах, повідомив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

"Олімпійський дім з чудовим Музеєм олімпійських досягнень Дніпропетровщини, сучасний Олімпійський центр поруч та стадіон Олімпійські резерви тепер вже офіційно можна назвати найкращим спортивним багатофункціональним комплексом України", - сказав Павелко.

За його словами, у новому Олімпійському дому зможуть розміститися усі федерації олімпійських видів спорту Дніпропетровщини.

Президент АУФ також наголосив, що незабаром у рамках "Великого будівництва" на Дніпропетровщині відкриють ще один важливий об’єкт – стадіон "Металург" у Кривому Розі.

"Темпи розвитку спортивної інфраструктури в наші державі приємно вражають. Незважаючи на пандемію Covid-19 та непросту економічну ситуацію в державі. Це означає, що через 5-10 років Україна матиме якісно нове покоління футболістів і представників інших видів спорту, які перемагатимуть під синьо-жовтим прапором на найвищому світовому рівні", - додав Павелко.

Нагадаємо, заступник голови Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що в планах програми президента на 2021 рік – продовження розвитку соціальної інфраструктури: школи - 95, садки - 70, стадіони - 80, басейни – 29, приймальні відділення у лікарнях - 177 об'єктів.