Чергова судова перемога на користь громади: гуртожиток Дніпра повернули у власність міста

ОСН

“Після того, як постанова набрала чинності, міським головою надано доручення на підготовку відповідного проєкту рішення виконкому міськради щодо прийняття на баланс Дніпровської міської територіальної громади цього гуртожитку. Таким чином, мешканці цього гуртожитку, а це більше ніж 70 сімей, зможуть приватизувати свої кімнати та користуватися ними в подальшому вже як власники. Далі цей будинок буде обслуговувати "Жилсервіс-5”, - зазначив начальник відділу захисту інтересів територіальної громади міста у кримінальних провадженнях управління представництва та захисту інтересів територіальної громади міста у судах загальної юрисдикції департаменту правового забезпечення ДМР Володимир Гуртовий.

Лілія Коваленко проживає у цьому гуртожитку з 1988 року. Мешканці дуже хотіли, аби кімнати гуртожитку можна було приватизувати. У 2016 році вони звернулися до керівництва “Дніпровського електровозобудівного заводу", але там не звернули увагу на їх прохання.

“Ми звернулися до міського голови Бориса Філатова, і він допоміг нам у судовому процесі. Адже це остання можливість для багатьох із нас мати власне житло”, - зазначила мешканка гуртожитку.