Попри війну у Покрові висаджують квіти (фото)

NikopolNews

Покров останні декілька років пишався своїми парками, скверами, гарними алеями і затишними дворами. Тут багато уваги приділяли озелененню міста. Квіти – це маленькі радощі. Саме те, що наповнює наше життя позитивом і якого нам сьогодні так не вистачає, – вважають покровчани. Тому навіть під час війни у Покрові висаджують квіти. Про це розповідають у пресслужбі міського голови Покрова, передає Nikopolnews. Попри війну у Покрові продовжують озеленювати й уквітчувати місто, аби підбадьорити мешканців і гостей, які вимушено покинули свої домівки.

Повним ходом тривають сезонні роботи, серед яких догляд за квітниками і висадка нових квітучих рослин. Поки мешканців тішать весняні квіти, працівники добробуту висаджують літні: чорнобривці, різнокольорові петунії та інші види.

Квіткові композиції вже прикрасили підвісні кашпо по вулиці Центральній, вазони на площі ім. Івана Сірка, з’являються на декоративних арках, підставках, клумбах у парку ім. Бориса Мозолевського та інших локаціях міста. І це не останні квіткові цікавинки. Життя триває і його варто наповнювати красою, – вважають у Покрові.