Всеукраїнський фестиваль «Мега Йорти» проводиться Цього року у Маріуполі!

25 вересня Маріуполь зустрічає Всеукраїнський фестиваль грецької культури «Мега Йорти» 2021 імені Доната Патричі!

Ювілейний парк ім. Гурова, о 12.00

Цього року Всеукраїнський фестиваль «Мега Йорти» проводиться у Маріуполі – місті, яке нерозривно пов’язане з греками, в рамках Дня міста, присвячується 30-річчю Незалежності України та 200-річчю Грецької революції.

Щоб наближення до свого національного коріння було масовим, фестиваль щоразу радує гостей яскравою етнічною програмою на будь-який смак. У рамках насиченої програми фестивалю гості матимуть можливість ознайомитися із національними видами мистецтва, стравами грецької кухні, стати учасниками незабутньої театральної ходи, у якій візьмуть участь представники 90 грецьких товариств із різних куточків України. Початок ходи о 12:00.

У цьому році у Маріуполі можна буде відвідати і різноманітні етносадиби із національними подвір’ями, де народні майстри представлять свої вироби і проведуть майстер-класи.

Цікаві розваги чекають на справжніх чоловіків: грецька національна боротьба куреш та перетягування канату.

Фестиваль традиційно не тільки підтримує представників автентичного співу і музики, а й запрошує відомі художні колективи із Греції. Родзинкою гала-концерту на цей раз стане виступ спеціально запрошених співаків із Греції.

Кожен фестиваль «Мега Йорти» проводить історичну паралель гармонії спілкування культур двох великих народів - грецького та українського - намагається засобами мистецтва досягти миру, взаєморозуміння між народами.

Фестиваль спрямований на збереження культурних традицій греків України, сприяння розвитку загальнолюдських і грецьких духовних цінностей, зміцнення толерантних міжнаціональних відносин, залучення молодого покоління до культурних надбань рідного народу, стимулювання у молоді інтересу до вивчення історії та культури греків України.

Джерело - facebook.com/mistoMarii