У Слов'янську відкрили центр допомоги постраждалим від домашнього насильства

depo.ua

Випадки переслідування, вбивства або насильства над жінками на Донеччині все частіше потрапляє у новини. Наприклад, у Маріуполі чоловік кілька місяців переслідує 18-річну дівчину, з якою зустрічався, б'є її і нападає з ножем. Поліція її захистити не може.

У Слов'янську центр допомоги постраждалим від домашнього насильства знаходиться на вулиці Батюка, 12, повідомляє Слов'янська ВЦА.

Зазначається, що раніше спілкуватися з постраждалими від домашнього насильства доводилося прямо у Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ВЦА, до складу якого входить спеціалізована служба. Це було дуже незручно — як для відвідувачів, так і для працівників.

"Як правило, люди соромляться звертатись до фахівців з такою делікатною проблемою, як домашнє насильство. Тому дуже важливо мати окреме приміщення, де працюють спеціалісти лише цього напрямку та немає інших відвідувачів", - зазначив голова ВЦА Вадим Лях.

Відкриття офісу у Слов'янську стало можливим завдяки отриманню державної субвенції. Він став третім у Донецькій області, де загалом планується створити 9 таких закладів.

Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування працює у Слов'янську вже декілька місяців. Звертатись до неї можуть всі, хто постраждав від домашнього насильства та потребує допомоги. Це може бути як фізичний, так і психологічний вплив з боку родичів або співмешканців.

Нагадаємо, у Маріуполі чоловік переслідував свою колишню, яка працювала вчителькою. В результаті цього сімейного насильства чоловік вбив жінку, без матері залишилися троє дітей.