Населення Житомирської області заборгувало за комунальні послуги 154 млн грн
Населення Житомирської області заборгувало за комунальні послуги 154 млн грн
Населення Житомирської області заборгувало за комунальні послуги 154 млн грн
Протягом січня-липня 2014 року, населення Житомирської області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 483,1 млн. грн. (103,0% нарахованих за цей період сум).
Про це повідомляє головне управління статистики в Житомирській області.
Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Червоноармійському, Попільнянському, Ємільчинському, Брусилівському, Андрушовском та Бердичівському районах (120,3-111,7%), найнижчий - у Народицькому, Житомирському, Баранівському районах та місті Бердичеві (86,7-97,5%).
Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку у липні, порівняно з відповідним періодом 2013 року, збільшилися на 8,5% і з урахуванням електроенергії (150 кВт · год) становили 251,74 грн.
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг за липень зменшилася на 3,6 млн. нрн., або на 2,3%, і на кінець місяця. становила 153,8 млн. грн., середній термін заборгованості за всі види послуг склав 2,3 місяця.
Зменшення заборгованості відбулося майже у всіх регіонах області, крім Лугинського та Народицького району, а також Брусилівського, Ємільчинського, Новоград-Волинського, Попільнянського, Червоноармійського та Черняхівського районів, де на кінець звітного періоду заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг відсутня.